Bilgi@kumbaravan.com

0 555 639 94 91

Burs Almak İstiyorum

Burs Vermek İstiyorum

Adaylar

Bursiyerler

Burs Verenler

2.Sanat Müzik Bursu Adayları

Aday No : UK17003

 

Niyetim; herkesin sanattan bir nebze olsun bir şeyler alabilmesi ve siz iyi ki varsınız.

Her seferinde farklı bir arkadaşımla gideceğim çıkarsa eğer, böylece güzel düşünen insanlar artacak. Teşekkürler emeğiniz için.

Hümeyra Yakışma

Ankara Üniversitesi

Tıp

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 2.SMB-01

İlke Girgin

Atatürk Üniversitesi

İş Sağlığı ve Güv.

1.Sınıf

Aday No : UK17010

 

 

Öğrencilere yönelik oluşturduğunuz bu platformda başarılarınızın devamını dilerim.

Okumak ve kendini geliştirmek isteyen herkese desteklerinizi esirgemediğiniz için ayrıca teşekkürler.

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 1 Ay - 2.SMB-03

 

 

Sosyal olmayı seven bir insanım ve bu burs benim için çok güzel bir fırsat. Aynı zamanda sanatsal yönü ağır basan biriyim. Boş vaktim olduğunda böyle değerlendireyim, boşa geçen zamanım olmasın.

Aday No : UK17031

Gülseren Şeker

Selçuk Üniversitesi

Hukuk

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 2.SMB-03

Özge Nur Çeri

Ege Üniversitesi

Türkçe Öğretmen.

2.Sınıf

Aday No : UK17017

 

Yoldan geçerken gördüğüm konser, film afişlerini incelerim hep. Belki daha sonra diyerek ertelenir planlar. Ucuz biletler, ücretsiz oyunlar kovaladım birçok arkadaşım gibi ve devam ediyorum. Umarım bu bursu alırım ve ihtiyacım kalmaz.

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 2.SMB-02

 

 

 

 

Sanat ve kültüre yönelik etkinlikler her zaman için en severek yaptığım şeyler olmuştur.

Aday No : UK17114

Tuğçe Kar

Hacettepe Üni.

Sosyal Hizmet

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 2.SMB-03

2 senedir Ankara'da olup her türlü etkinliği takip etmeme rağmen farklı nedenlerden dolayı çok etkinliğe katılamadım ancak farklı aktivitelerde bulunmayı çok istiyorum.

Açıkçası kültür sana etkinliklerine de çok meraklıyımdır. Umarım beni sevindirirsiniz.

Aday No : UK17544

Denizhan Şengül

Ank.Yıl. Beyaz. Üni.

Psikoloji

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu -  8 Ay - 2.SMB-02

Üniversiteye gitme yolunda her türlü sosyallikten uzak kalıp kazandıktan sonra onu yapacağım, şuraya gideceğim hayalleriyle gidiyoruz. Ne yazık ki maddi durum bu hayallerle her zaman uyuşmayabiliyor. Sizin sunduğunuz bu etkinlikler benim için genellikle lüks sayılan türde şeyler. Bu bursa ihtiyacım var çünkü sosyal etkinliklere katılmak için maddi anlamda seçeneğim yok. Bu burs sayesinde okulu bitirip eve döndüğümde boş bir insan olarak değil; hayatın birçok güzelliğini keşfetmiş,keyif almış,kendini entelektüel anlamda geliştirmiş bir birey olarak eve dönmüş ve hayata atılmış olabilme fırsatım olacak.

Sema Selçuk

Sağlık Bilimleri Üni.

Sağlık Bilimleri

1.Sınıf

Aday No : UK17037

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 2.SMB-03

 

 

Niyetim maddi açıdan uygun olmadığım için kaçırdığım etkinliklere sayenizde gidebilmek. Umarım bursa sahip olabilirim :)

Aday No : UK17331

Didem Genç

Mersin Üni.

Psikoloji

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 2.SMB-02

 

 

Pahalı bir bölümde okuduğum ve temel ihtiyaçlarımı ancak karşılayabildiğim için kültür ve sanat faaliyetlerine gerekli bütçeyi ayıramıyorum.

Aday No : UK17504

Ceyda Oflaz

Yıldırım Beya. Üni.

Diş Hekimliği

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 2.SMB-02

 

Derslerim oldukça yoğun olduğu için elimden geldikçe sosyal ve kültürel etkinliklere katılmaya çalışıyorum ancak bu çok sınırlı kalıyor ve kısıtlı imkanlar yüzünden bazi zamanlar hiç mümkün olmuyor. Bu şekilde bir fırsatın bana istediklerimi yapmakta çok yardımcı olacağına inanıyorum.

Aday No : UK17453

Duygu Başdemir

Kırıkkale Üni.

Hukuk

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 2.SMB-02

 

Maddi yetersizlikten dolayı istediğim kitabı alamıyor ve gitmek istediğim konsere gidemiyorum . Bu da benim sosyal bir çevre edinmeme engel oluyor ve okuma açısından yetersiz kılıyor.

Niyetim kendimi bu konularda biraz daha geliştirmek.

Aday No : UK17508

Aynur Tural

Erzincan Üni.

Sınıf Öğretmenliği

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 2.SMB-01

Kültür-Sanat bursu almak istiyorum çünkü! Örgün ve açık olmak üzere okuduğum 2 üniversite ve 2 bölüm yaşamımda maddi-manevi beni zorlayan bir süreç. Bu zorlu süreçte kendi imkanlarımla aktif olmaya çalıştığım alanların sınırlı olması ve bu burs sayesinde en yakın arkadaşlarımdan biri olan müziği canlı canlı sanatçılarından dinlemek, tiyatro sahnesi soluyup tiyatro izlemek, güncel filmleri takip edebilmek veya kitaplara kaçabilmek beni mutlu ve deşarj edeceğinden; bu bursu istiyorum.

Aday No : UK17097

Meryem Aydoğdu

İst. Medipol Üni.

Çocuk Gelişimi

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 2.SMB-03

Yakın zamanda bir tiyatro oyunu, bir konser, bir filme gideceğini bilmek insanı inanılmaz mutlu ediyor. Ama insan öğrenciyken istediği kadar çok etkinlik için bilet alamıyor. Bu yüzden böyle bir bursa başvurmak bile çok heyecan verici. Bu burslardan herhangi birini almak beni üniversitemin son yılında çok mutlu edecek. Sevgiler...

Aday No : UK17541

Yağmur Yılmaz

İstanbul Üni.

Türk Dili Edeb.

4.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu -  8 Ay - 2.SMB-03

 

Kültür ve sanat etkinliklerini seviyorum ve üniversitemin son yılında unutulmayacak anılar kazanmak istiyorum.

Aday No : UK17536

Deniz Maraş

İstanbul Üni.

Türk Dili Edeb.

4.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu -  8 Ay - 2.SMB-03

 

Türk dili ve Edebiyat öğrencisi olduğum için bu bursun bana çok iyi kitaplar, kültür ve sanat etkinlikleri sağlayabileceğini, bana yardımcı olabileceğini düşündüm. Bu nedenle bu bursu gönülden istiyorum.

Aday No : UK17543

Müge Yücedağ

İstanbul Üni.

Türk Dili ve Edeb.

4.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu -  8 Ay - 2.SMB-03

 

Yeni bir üniversite öğrencisi olarak her türlü sosyal etkinliğe katılmayı çok istiyorum. Bu konuda geçmiş deneyimim de kısıtlı olduğu için açıkçası çok da merak ediyorum. Umarım hayatımı renklendirirsiniz. :)

Aday No : UK17542

Gizem  Tabakçı

Hacettepe Üni.

Aile ve Tük. Bilim.

Hazırlık

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu -  8 Ay - 2.SMB-02

Çok sevdiğim ve değer verdiğim sanatçıların bütün etkinliklerini maddi yetersizliğim dolayısıyla kaçırmak beni çok üzüyor. Sanatçılardan ilham alıp bir gün onlar gibi sevdiğim işi yapabilmem için bana güç vereceğine inanıyorum. Ders programımın ağırlığı devamlı bir işte çalışmama el vermediği için bunlar için yeterli parayı da biriktiremiyorum. Tiyatro için de aynı şey geçerli tabii. Çocukken çok götürürmüş annem beni, fakat buna gerçekten ilgi duymaya başladığımda gidecek gücümüz kalmamıştı maalesef. İçimdeki sanat aşkı ölmeden bunu canlandırmak için dünyayı daha güzel bir yer yapan insanların destekçisi olabilmek istiyorum.

Aday No : UK17546

Gökçe Kantarcı

Boğaziçi Üni.

Kimya

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu -  8 Ay - 2.SMB-02

3.Sanat Tiyatro Bursu Adayları

 

Üniversite öğrencisiyim kişisel gelişimin sınırı yok kendimi sürekli geliştirebileceğime her şeyden herkesten bir şeyler öğreneceğimi düşünenlerdenim

Aday No : UK17026

Serkan Çakıcı

Anadolu Üni.

Uçak Teknolojisi

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 4 Ay - 3.STB-01

Oktay Şahin

Gazi Üniversitesi

Tıp

6.Sınıf

Aday No : UK17008

Sizinle birlikte çok güzel tiyatro oyunlarına konser dinletilerine gitme fırsatı buldum. Öğrenciyken herkes öğrencinin tek ihtiyacının yiyip içip hayatını idame ettirmesi gerektiğini düşünüyor ancak sanatsal etkinliklere gidemeyen gençlerin en büyük eksiği olduğunu düşünüyorum. Canımın çok çektiği yemeği yemek yerine parayı biriktirip bir tiyatroya operaya klasik müzik konserine gitmeyi yeğlerim.. Sizin sayenizde bu gönlümden geçenin öğrenciliğimin son 8 ayında daha güzel geçeceğini düşünüyorum.. Sizleri seviyorum güzel insanlar..

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3. STB-01

İlker Yüksel

Hacettepe Üni.

İktisadi İdari B.F.

Hazırlık Sınıfı

Aday No : UK17009

 

Bu bursu almak istiyorum,çünkü bir öğrenci olarak her türlü sanat dalından faydalanmak istiyorum. Maalesef ülkemizde bir üniversite öğrencisi, kendi imkanlarıyla dilediği zaman bu tür faaliyetlere bütçe ayıramıyor ve maalesef ben de bunlardan biriyim, bu yüzden diğer herkes gibi ben de bu bursu almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar. Ayrıca kültür,sanat ve edebiyata göstermiş olduğunuz önem ve ilgiden dolayı tüm ekibinize teşekkür ederim.

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-03

Bedirhan Yıldırım

Gazi Üniversitesi

Turizm İşletmeciliği

1.Sınıf

Aday No : UK17022

 

 

İlgi alanıma girdiği için gidip izlemek, kendimi kültürel olarak geliştirmek istiyorum.

Teşekkürler iyi günler.

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-03

Merhaba, öncelikle bu girişim için tüm öğrenci arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Gerçekten bir bilet bile almak mümkün olmayabiliyor. Umarım iyi yerlere ulaşır :) Tiyatro ve sinema sektörü ile ilgili bir bölümdeyim. Özellikle tiyatro biletlerinde zorluk çekiyorum, hepimiz çekiyoruz aslında. Sürekli oyunlara ve etkinliklere gitmemiz tavsiye ediliyor ancak bunu karşılamak mümkün değil. Şehir tiyatrosunda bilet bulamıyorum önceden almayı bir türlü başaramadım :) Diğerlerinde ise çoğu zaman biletler pahalı oluyor. Özel tiyatrolarda ilgimi çeken, dekoruna ve kostümüne bakmak istediğim çok oyun oluyor, bazılarında öğrenci bileti seçeneği bile bulamıyorum ve gidemiyorum. En son bir oyunda bilet fiyatı 40 TL civarı idi, çok istediğim halde bir türlü alamadım, kaçırdığım için üzülüyorum. Kültür sanata dair çekiliş yapan ÜniKumbaravan vb. birçok oluşumla şansımı deniyorum, Ancak bunlarda nadiren bilet denk geliyor. Lale Kart için de başvurmuştum, yakın zamanda öğrencilere belli sayıda dağıtılacaktı ama o da olmadı, şans işte :) Aylık bilet hakkı müthiş bir rahatlık olurdu benim için. Umarım minik de olsa bir burs alabilirim :)  Teşekkür ederim.

Aday No : UK17024

Berna Yıldız

Mimar Sinan G.Üni.

Sahne Dek. Kos.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-01

Eylül Özdemir

Hacettepe Üni.

Hemşirelik

Hazırlık

Ünikumbaravan sayfasını çok uzun zamandır takip ediyorum geçtiğimiz üniversite döneminde bana ilk defa tiyatro ya gitme şansı tanımıştınız. Sayenizde birçok defa annem veya kardeşimle özel vakit geçirdim. Hatta daha sonrasında bende devlet tiyatrolarına gitmek için defalarca bilet aldım, sayenizde kültür ve sanat üniversite hayatımda vazgeçilmez bir yer aldı. Tiyatro ya ilgim arttı. Okulunun tiyatro topluluğuna girmeye karar verdim ve gerçekten hepsi sizin sayenizde oldu çok teşekkür ederim, küçücük bir aileyken şu an gittikçe büyüyoruz. Buna sizler kadar ben de seviniyorum. İlk bana bilet çıktığında arkadaşlarım olur mu öyle şey sahte değil mi o hesap ciddi misin diyordu sonrasında en az benim kadar onlar da etkinliklere katılmaya başladı, son olarak; bu burs eğer ki çıkarsa bir şekilde öğrenci olarak gitme imkanımın gerçekten sıfır olduğu özel tiyatrolara da gidebilirim. Kültür ve sanatı bu kadar ulaşılabilir kıldığınız için teşekkür ederim

Aday No : UK17012

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-01

Emir Yılmaz

TED Üniversitesi

Mühendislik Prog.

1.Sınıf

Aday No : UK17018

Bir genç olarak sanata önem vermem gerektiğinin farkındayım, bizlere yeni ufuklar açar, bilim ve sanat beraberliği daima beni ve toplumu ileriye yaşayacaktır. Bir öğrenci olarak kültür sanat aktivitelerinde etkin olmak pahalıya patlıyor. Böyle bir burs imkanını değerlendirmek, kendime bir şeyler katmak isterim. İlk tercih olarak tiyatro için burs istedim çünkü müziğe ve sinemaya(filmlere) ücretsiz olarak ulaşabiliyorum, kitaplar içinse kütüphaneler var, arkadaş arasında değişimler var ve nispeten daha uygun fiyatları var. Tiyatroyu da sürekli takip etmek, oyunlar izlemek istiyorum ancak özel tiyatrolar çok pahalı ya da güzel bir oyun gördüğümde biletler tükenmiş oluyor. Sağladığınız bu imkanla gençlerde arttıracak olduğunuz sanat sevgisi için şimdiden teşekkürler.

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-04

"İyi kitaplar okumayan adamın okumuş olmasıyla cahil kalması arasında hiçbir fark yoktur."

Mark Twain

Ben de bu sözü hayat felsefesi yapmış biri olarak öğrenciliğe ve çeşitli sorunlara rağmen okumaya çalışan okuyamıyorsam da yazılan tiyatro metinlerinin can bulmuş hali olan tiyatroyla bu boşluğu doldurmaya çalışıyorum. Umarım ki bu muhteşem organizasyon sayesinde kültür seviyem kara yosunu gibi hep yeşil ve yayılan bir yapıya sahip olacak : )

Aday No : UK17011

Duygu Öztürk

Medipol Üni.

Hukuk

Hazırlık

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-01

 

Daha fazla ihtiyacı olan insanların hakkını

almamak ümidiyle tiyatro biletlerine olan isteğimi size bildiriyorum. Teşekkürler.

Aday No : UK17340

Ebru Sümen

Marmara Üni.

Meta. Malz. Müh.

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-01

 

Maddi yetersizliklerden dolayı kültür ve sanat faaliyetlerine yeterli bir bütçe ayıramıyorum. Bu bursla bunu amaçlıyorum

Aday No : UK17030

Tuğba Arslan

Kocaeli Üni.

Endüstri Müh.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-01

 

 

Küçüklüğümden beri kültür ve sanat her zaman benim bir parçam oldu. Özellikle kitaplar...

Ama hem ailemden uzak bir şehirde üniversite öğrencisi olmam hem de bölümümün yoğunluğu sebebiyle maddiyatım takip edip beklediğim kültürel etkinlikler için yetersiz kalıyor. Bu organizasyonu kendim için oldukça faydalı buldum ve güzel değerlendireceğime inanıyorum .

Aday No : UK17364

Rabia Taşkın

Gaziantep Üni.

Tıp

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 4 Ay - 3.STB-02

Öncelikle girişiminiz için çok teşekkür ederim.

Bu bursu almak istiyorum çünkü kültür sanat etkinliklerine katılmak bana göre kendimi geliştirmektir. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisi olarak insanlarla iletişimimin daha etkili olacağını,girişimci karakterimin daha da gelişeceğini düşündüğüm için başvurma gereği hissettim. Sanatsal faaliyetler özellikle edebiyat tiyatro müzik gibilerine ilgi duyuyorum ve sizin de bu konuda bana olanak sağlayacağınızı biliyorum. Emeğinize sağlık. :)

Aday No : UK17313

Murat Güleryüz

Süleyman De. Üni.

Kamu Yönetimi

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-02

 

 

Burstan faydalanmak istememin nedeni üniversite hayatımın sadece okuldan ibaret olmadığının farkında olmam ve bize sunmuş olduğunuz imkanlardan en güzel şekilde yararlanacağıma inanmadır.

Aday No : UK17349

Tuğba Lafcı

Dokuz Eylül Üni.

Sınıf Öğretmen.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-03

 

 

 

Devletten aldığım krediyi yurt ücreti,kendi ihtiyaçlarım derken sinemaya,tiyatroya para ayıramıyorum.

Büşra Düzgün

Yıldırım Bey. Üni.

Hemşirelik

3.Sınıf

Aday No : UK17147

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-01

Merhaba, Burs programınızdan bir arkadaşım vesilesiyle haberdar oldum. Bursunuzun para dışında bilet ve kitaptan oluşması beni heyecanlandırdı. Beni daha iyi anlamanız için geçmişimden bahsetmem gerektiğini düşünüyorum. Geçen yıl Marmara Üniversitesini kazandım, bundan öncesinde Tokat'ın Erbaa ilçesinde yatılı olarak liseyi bitirdim. Ailem çiftçilik yaptığı için köyden ayrılma gibi bir şansım olmadı ancak başka bir Çiğdem düşledim hep; aktif, entelektüel birikimi olan, sanat, edebiyat hakkında söyleyecek sözleri olan, okuyan, yazan, gezen, hayatta olan biri... Bunları başarmam için elbette yaşadığım ortam yetersizdi, ne etkinlik, ne tiyatro, ne de konserler vardı. Bu sebeple tüm vaktimi kitaplarla geçirdim. Şimdi İstanbul'dayım, olmak istediğim kişiye daha yakınım, sinemaya, tiyatroya gidebiliyorum. Kitaplarımı ikinci el olarak alıyorum. KYK yurdunda kaldığım için konserlere gitme şansım olmadı. Bursunuza uygun olduğumu düşünüp başvurdum. Sevgilerimle.

Aday No : UK17371

Çiğdem Duran

Marmara Üni.

Özel Eğitim Öğrt.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-02

 

Edebiyat okuyan ve aynı zamanda tiyatro oyunculuğuyla ilgilenen bir öğrenciyim. Tiyatroyla ilgili maddi açıdan sıkıntılarımız olsa da bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum okuyarak, oynayarak ancak yeni oyunlar izlemek bu konuda çok önemli. Ailem emekli memur ve evleri yok, kirada yaşıyorlar İzmir'de. Benim ne devletten ne başka bir yerden bursum yok, okuldan fırsat buldukça günlük işlerde orada burada çalışıp geçinmeye çalışıyorum. Aylık gelirim şu an sadece ailemden aldığım 200 lira. Bu burs benim için gerçekten bulunmaz bir hazine olur. Ben kazanmasam bile böyle bir girişimde bulunduğunuz için gerçekten çok teşekkür ederim.

Aday No : UK17352

Sezgi Yurdalan

İstanbul Üni.

Amrkn. Kül. ve Ed.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-02

Merhaba. Ben geleceğin idealist bir öğretmen adayıyım. Üniversiteyi ailemin yanında okuyor olmam herkesin olumlu baktığı bir durum olsa da maalesef ki okumak için bir kitap almak istediğimde, bir sinemaya, tiyatroya, konsere, sergiye gitmek istediğimde çok büyük tepkilerle karşılaşıyorum ve bu yüzden iyi bir öğretmen olmak isterken kendimi kültürel ve sanatsal olarak geliştiremediğimi fark ettiğim için bu bursa başvuruyorum.

Aday No : UK17414

Emine Tiryaki

Ankara Üni.

Zihin Engel. Öğrt.

4.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-02

Bu tür etkinliklere katılabilmek ve bilimle derinlemesine alakadar olabilmek için ya zengin bir ailenin çocuğu olmak ya da çalışmak gerekiyor. Çalışıp daha rahat bir hayat sürerek niteliksiz, göstermelik bilim yapmaktansa daha konforsuz bir hayat sürerek daha nitelikli bilimsel çalışmalar ve entelektüel etkinliklerle uğraşmayı tercih ettim. Bu noktada destek olmanızı en azından entelektüel ihtiyaçlarımdan olan tiyatro ihtiyacımı karşılamanızı istirham ediyorum. Teşekkür ile...

Aday No : UK17424

Ebru Erman

Marmara Üni.

Din Sosyolojisi

Yüksek Lisans

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 4 Ay - 3.STB-01

 

Ankara'da yaşayan bir tiyatrosever olarak

böyle bir oluşumun varlığından haberdar olunca çok mutlu oldum ve şansımı denemek istedim.

Aday No : UK17446

Gözde Üçtepe

Hacettepe Üni.

Hukuk

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 4 Ay - 3.STB-01

 

Ankara'da yaşayan bir tiyatrosever olarak

böyle bir oluşumun varlığından haberdar olunca çok mutlu oldum ve şansımı denemek istedim.

Aday No : UK17449

Hilal Kurtyüzü

İst. Esnyurt Üni.

Beslenme ve Diy.

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-02

 

Kendimi geliştirmek için sanat etkinliklerine katılmak kitaplar okumak istiyorum, fakat öğrenci olduğum için bu isteğimi karşılayamıyorum.

Burs isteme sebebim bu şimdiden bu şansı öğrencilere sağladığınız için teşekküler.

Aday No : UK17494

Bahar Türk

Yıldız Teknik Üni.

Türk Dili ve Ede.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-03

 

Kendimi geliştirmek için sanat etkinliklerine katılmak kitaplar okumak istiyorum, fakat öğrenci olduğum için bu isteğimi karşılayamıyorum.

Burs isteme sebebim bu şimdiden bu şansı öğrencilere sağladığınız için teşekküler.

Aday No : UK17528

Asude Akyüz

Marmara Üni.

Sosyoloji

Hazırlık

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 4 Ay - 3.STB-02

 

Tiyatro benim çok ilgi duyduğum bir sanat bu yüzden bursu tiyatro için kullanmak istiyorum

Aday No : UK17478

Binnur Akseki

Başkent Üni.

Anestezi ve Ren.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-01

Bilmenizi isterim ki benim öncelikli hedefim Tarih alanında okuyup bu alanda yüksek lisans,master ve doktora yapıp Tarih alanında uzman profesör unvanına sahip bir kişi olmaktır. Bu hedef için çok fazla çalışmak,okumak gerektiğinin ve sosyal birtakım faaliyetlere katılmanın gerekliliğinin farkındayım. Hedefime giden bu yolda sizin desteğinizi beklemekteyim.

Aday No : UK17465

Berkay Aris

Mimar Sinan Üni.

Tarih

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-02

 

Üniversite öğrencisiyim ve okuldan arta kalan zamanlarımı bu şekilde kültür sanat etkinlikleriyle geçirmeyi seviniyorum, hem kültürel hem sosyal açıdan bana fazlasıyla faydalı olduğuna inanıyorum :)

Aday No : UK17499

Elif Aksoy

Marmara Üni.

Hukuk

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-01

Niğdeliyim ve geldiğim yörede tiyatro sinema gibi sanat dalları maalesef ki çok bir gelişme gösteremiyor ve bir tarafım hep eksik kalmış gibi hissediyorum. Kitapları okul kütüphanesinden karşılayabiliyorum ama sinema ve Tiyatro kısmı benim için biraz uzak kalıyor. Özellikle Tiyatroyu Çok seviyorum o canlılık o atmosfer beni büyülüyor. ilginize Teşekkür ediyorum başarılar diliyorum harika bir düşünce..

Aday No : UK17468

M.Cihan Eke

Ankara Üni.

Özel Eğitim Öğret.

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 4 Ay - 3.STB-01

Kültür ve sanat etkinliklerine gereken parayı ayırmak bir çok üniversite öğrencisi için oldukça zor. Kültürel aktivitelerin tamamının kişisel gelişimim açısından faydalı olacağına inanıyorum. Bir eğitim fakültesi öğrencisi olarak öğretmen olduğumda edindiğim bilgi birikimini ve kültürel birikimi öğrencilerime aktarmak istiyorum. Bu anlamda bir çok etkinliğe gitmenin ufkumu açacağına inanıyorum.

Aday No : UK17457

Hazal Dalak

Boğaziçi Üni.

İlköğretim Mat Öğ.

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-01

Neden bu bursu almak istiyorum?

Kişisel gelişimim açısından çok faydalı olacağını düşünüyorum. Verdiğiniz bursun para değil de kültür sanat etkinleri biletleri olması, insanın kendisine ve çevresine yardımının dokunabileceği kitapları okuyup onları yorumlaması bir öğrencinin gelişimi adına büyük katkı sağlar.Ben de bu imkandan yararlanmak kendimi sanat adına doyurmak istiyorum.Tüm öğrenciler ve kendim adına şimdiden teşekkür ederim.

Aday No : UK17402

Özlem Dağlı

Ondokuz Mayıs Üni.

Psikoloji

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-01

 

 

Yeni öğrendim. Önceden bilmek isterdim, sanatı sevdirmek sanatın değerini anlatmak için güzel bir proje olmuş. Umarım içinde yer alırım

Aday No : UK17488

Kübra Apaydın

Gazi Üni.

Metal. Malz. Müh.

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 1 Ay - 3.STB-03

 

Tiyatro benim en büyük tutkum. Çok seviyorum. Tiyatro festivallerini sürekli takip ediyorum. Öğrenci olduğum için istediğim her tiyatroya gitme imkanı bulamıyorum. Bu burs hem sanat ve kültürel anlamda hem de sevdiğim şeyi gerçekleştirebilme anlamında benim için çok güzel olur.

Aday No : UK17461

İrem Duran

Marmara Üni.

Hukuk

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-01

Merhabalar. Öncelikle böyle bir girişimde bulunduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Her türlü kültür ve sanat etkinliğinin olduğu İstanbul gibi bir şehir maalesef pahalılığıyla bu etkinliklerde bulunma imkanını elimizden alıyor. Ama sizlerin katkısıyla bilet fiyatlarına kara kara bakmaktan kurtulup kendimi geliştireceğime ve ilerde de entelektüel birikimi yüksek bir doktor olacağıma inanıyorum.

Aday No : UK17519

Ogün Sivaz

İstanbul Üni.

Tıp

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-03

 

Kendimi geliştiren ve bana farklı düşünme biçimleri kazandıracak şeylerin bu tür etkinlikler sayesinde olacağını düşünüyorum. Böyle bir bursu almayı ve bu tür etkinliklere daha sık katılmayı isterim. Biz öğrencilere bu imkanları sunduğumuz için teşekkürler.

Aday No : UK17514

Zeynep Gökçen

Kırklareli Üni.

Mimarlık

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-04

 

 

Sadece kyk bursumla öğrenimimi idare ettiğim için sosyal ve kültürel etkinliklere katılımım haliyle zorlaşıyor. Böyle bir bursun bana çıkacak olması bana eminim kültürel ve sosyal açıdan çok şey katacak. :)

Aday No : UK17525

Eren Başdemir

ODTÜ

Gıda Mühendis.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-03

 

Tiyatro benim en büyük tutkum. Çok seviyorum. Tiyatro festivallerini sürekli takip ediyorum. Öğrenci olduğum için istediğim her tiyatroya gitme imkanı bulamıyorum. Bu burs hem sanat ve kültürel anlamda hem de sevdiğim şeyi gerçekleştirebilme anlamında benim için çok güzel olur.

Aday No : UK17523

Seray Aksu

İstanbul Üni.

Psikoloji

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 3.STB-01

 

 

Niyetim sanat etkinliklerinden,

bir üniversite öğrencisi olarak en güzel şekilde yararlanmak :)

Aday No : UK17383

Melike Metin

Hacettepe Üni.

İktisat

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-03

 

Tiyatro benim en büyük tutkum. Çok seviyorum. Tiyatro festivallerini sürekli takip ediyorum. Öğrenci olduğum için istediğim her tiyatroya gitme imkanı bulamıyorum. Bu burs hem sanat ve kültürel anlamda hem de sevdiğim şeyi gerçekleştirebilme anlamında benim için çok güzel olur.

Aday No : UK17540

A. Musab Güney

Mimar Sinan G Üni.

Şehir ve Bölge Plan

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-02

Üniversite okumak için evimden bin kilometre uzağa İstanbul'a,çeşitli kültürel faaliyet olanaklarının içine geldim. Bu üniversite yıllarımı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Beni geliştirecek olan şeyin üniversite eğitiminin yanında tiyatro,sinema gibi faaliyetler olduğunu biliyorum. Fakat evinden uzakta okuyan biri için boyle faaliyetlere sürekli bütçe ayırmak mümkün olamıyor. Bu yüzden bu burs büyük bir şans.

Aday No : UK17013

Ayşegül Çelik

İstanbul Üni.

Psiko. Dan. ve Reh

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 3.STB-02

5.Sanat Edebiyat Bursu Adayları

Aday No : UK17001

Hatice Davarcı

Ankara Üni.

Tıp

2.Sınıf

 

 

Umarım bu bursla çok kitap okur çok etkinliğe katılır ve entelektüel birikimi yüksek bir üniversiteli olurum.

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-03

Arif Kaan Sancak

Erciyes Üni.

Tıp

3.Sınıf

Aday No : UK17002

Öncelikle böyle bir girişim için teşekkür ediyorum. Elinize emeğinize sağlık. Bir hekim adayı olarak insanların en yardıma muhtaç anlarında sizden bekledikleri güven ve iyi iletişimi sağlamak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Bu noktadan hareketle kendimi pek çok alanda geliştirerek yalnızca bir hekim değil daha fazlasını amaçlıyorum. Bu noktada bu burs bana oldukça fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum. Yetkin ve etkin olma yolunda bu bir adım olabilir. Ne demişler, "Tıp Fakültesinden her şey çıkar, arada bir de (sadece) doktor çıkar." Sevgiler.

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay -  5.SEB-01

 

Öğrenciler için başlayan bu girişimi uzun zamandır çok yakından takip ediyorum. Daha önceden kazandığım kitabı okuduktan sonra daha fazla insana faydalı olması için hediye etmiştim, şimdi ki amacım da bu. Ders verdiğim ya da kardeş okul projeleri yaptığımız öğrencilerle sinemaya gitmek ve aynı şekilde kitapları da okuduktan sonra başkalarına hediye etmek. Çünkü Kitaplar raflarda tozlanması ya da süs diye durması için değil okunması için vardır. Sağolun varolun :)

Aday No : UK17007

Zeynep Varlı

Çukurova Üni.

Endüstri Müh.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-02

 

Bulunduğum ilde doğru düzgün kültür sanat etkinliği yapılmıyor ve yapıldığında da biletler pahalı oluyor. Öğrenciden para kazanılmak istenildiği için kitapların fiyatları da oldukça yüksek. Bu bursa ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Aday No : UK17019

Okan Kaya

Sakarya Üni.

Hukuk

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-02

 

Öncelikle hiçbir karşılık beklemeden böyle bir platform oluşturduğunuz için size minnettarız.

Yeni yeni okuma alışkanlığı edinmiş birisi olduğum için gördüğüm her kitabı okuyup bitirmek istiyorum. Bu hedefime doğru ilerlerken de böyle bir bursu kazanmış olmanın bana çok faydalı olacağını düşünüyorum. İnşallah tercih ettiğim bursları kazanabilirim.

Aday No : UK17016

Orhan Erğurum

KTO Karatay Üni.

Sosyal Hizmet

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

Songül Dakak

Üsküdar Üni.

Çocuk Gelişimi

1.Sınıf

Aday No : UK17025

 

Olmaz, olumsuz kelimesine inatla, üniversite hayatına kadar zorluklarla kendimi geliştirme yolunda yürüdüm ve burslarla yürümeye de devam etmek istiyorum. Bu kültür alanında direnişime bursunuzla katkı yapabilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler :)

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

 

Sakarya üniversitesine İstanbuldan servisle gidip geliyorum ve servis ücretimi kendim karşılıyorum bu nedenle harçlığımın geri kalanı yemeğimi anca karşılıyor bu sebepten sosyal aktivitelerde bulunamıyorum umarım bu burs bana da çıkar.

Melike İspir

Sakarya Üni.

Sosyoloji

1.Sınıf

Aday No : UK17032

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

 

 

Öğrenci olduğum için sinema ve kitaplara yeteri kadar bütçe ayıramıyorum aldığım kitapları benim gibi ihtiyaç sahiplerine de okuduktan sonra ulaştıracağım.

Bahadır Tuna

Erciyes Üni.

Endüstri Müh.

1.Sınıf

Aday No : UK17033

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-03

 

 

Tiyatro gibi kültürel etkinliklere katılmak istiyorum, kitap okumayı seviyorum, bütçem yetmediği için sizden burs talep ediyorum.

Aday No : UK17344

H. Hasan Yaşar

Ankara Üni.

Latin Dili ve Edeb.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-01

 

 

Üniversite öğrencisiyim kendimi geliştirmek istiyorum ve sosyal aktivitelerden de geri kalmak istemiyorum. Aldığım kredi bütün bunları karşılayabilecek miktarda değil.

Aday No : UK17327

Ceylan Altun

Uludağ Üni.

Hukuk

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

 

 

Yılım uzadığı için kredim kesildi. Normalde kredimle kitap alıyordum her ay kendime, ama 2017-2018 öğretim yılında alamayacağım. Edebiyat bursu çıkar umarım,çok güzel düşünülmüş bu proje için teşekkür ederim : )

Aday No : UK17269

Yulay Ülgüdür

Ahi Evran Üni.

Fizyo. ve Reha.

4.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-04

Merhabalar,öncelikle bu ince düşünceniz için, biz üniversitelilere böyle bir imkan sunduğunuz için çok teşekkürler. Ben Kayseri'de okumaktayım. Açıkçası Kayseri'de çok etkinlik olmaz. Konser,tiyatro vb. Fakat ben de bu tür etkinlikleri seven biriyim. Ben bu bursa başvurdum çünkü bu bahaneyle o etkinlik hangi şehirde olursa olsun bu sayede gitmek için bir sebebim daha olsun istedim. Bazen ne kadar gitmek isteseniz de etkinlik ücreti olsun, yol ücreti olsun insanı caydırabiliyor. Eğer bu burs çıkarsa etkinliklere ne olursa olsun katılabilmem icin bir sebebim daha olacak. Öğrenci olduğumu, hayatın aslinda öğrenciyken daha eğlenceli olduğunu bir kez daha anlayacağım. Ayrıca kitap okumayı da seviyorum. Yoğun ve yorucu öğrencilik hayatımda en kolay kaçamak yapma, kendime zaman ayırma yolum da bu. Etkinliklerden ziyade 2.plan da kitap bursunu tercih etmem de ön planda olmasının sebebi bu etkenler. Teşekkurler :)

Aday No : UK17306

Büşra Çağır

Erciyes Üni.

Tıp

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

 

 

Öğrenci dostu topluluk! İyi niyetiniz ve samimiyetiniz için teşekkür ediyor ve hangi arkadaşımız bursları kazanırsa kazansın topluca çok faydalı olacağına yürekten inanıyorum.

İyi ki varsınız.

Özge Dağ

Ankara Üni.

Hukuk

3.Sınıf

Aday No : UK17345

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-02

 

 

Bende diğer arkadaşlar gibi burstan faydalanmak istiyorum çünkü kitapları okudukça onları ellerime aldıkça daha çok mutlu oluyorum.

Başvurduğum burslardan herhangi biri çıkarsa çevremdeki insanlara da bu kitapları tavsiye edip onlarında faydalanmasını istiyorum

Aday No : UK17329

Nursen Cihangir

İst. Gelişim Üni.

Banka. ve Sigort.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

 

Merhaba ben Begüm, hemşirelik öğrencisiyim maddi imkanlarım yeterli değil açıkçası, eğer bu bursu alırsam çok çok çok çok mutlu olurum çok fazla umarım olur, kitap okumayı sinemaya gitmeyi çok seviyorum ama sinemaya sürekli gidebilmek için maddi imkanım yeterli değil, öğrenciyim ek işte pazarda çalışıyorum umarım seçilirim milyon tane kalp ve sevgilerimle! : )

Aday No : UK17305

Begüm Ekin

Çukurova Üni.

Hemşirelik

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

 

Bir öğretmen adayıyım. Mesleğimi yapmaya başladığımda öğrencilerime sanat ve kültür alanında katkı sağlamak istiyorum. Bu yüzden kendimi geliştirmek ve yeni nesillere iyi şeyler katabilmek adına burs başvurusunda bulunuyorum.

Aday No : UK17338

Hatice Yalçıntaş

Kocaeli Üni.

Sınıf Öğretmen.

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-02

 

Bir kitap insanlar için neyi değiştirir ? Kimler acaba bu soruyu soruyor kendisine ? Ben her kitap okuyunca kendime bu soruyu soruyorum , soruyorum ve tekrar soruyorum çünkü biliyorum ki ben ne kadar sorgular ve okursam o kadar hayatım değişiyor. Şunu da iyi biliyorum benim hayatım biraz dahi değişiyorsa etrafımdakilerin de bir o kadar değiştirme gayreti doğuyor içimde. Akıllara şu söz gelir : Ben kitaplarımı yaratmadan kitaplarım beni yarattılar. (Montaigne) .

Aday No : UK17307

M. Raşit Peker

Pamukkale Üni.

S. Bilimi ve Ka. Yö.

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

 

Türkçe Öğretmenliği bölümünde öğrenimimi sürdürmekteyim. Özgür ve sevginin anlamını

bilen bireyler yetiştirmek için kendimi daha fazla eğitmeye ihtiyacım var.

Bursu bu nedenle talep ediyorum.

Eren Uygur

Hacettepe Üni.

Türkçe Öğretmen.

2.Sınıf

Aday No : UK17370

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-02

 

Bu bursu Twitter'da gördüm ve göz atmak istedim tam bana göre bir şey bulduğumu fark ettim çünkü üniversite hayatını düşündüğümde yemek, kalacak yer ve ulaşım için epey bir harcama yapacağım bu yüzden sevdiğim ve ilgi duyduğum şeylerden fedakarlık yapmam gerekecekti eğer burs alırsam aynı zamanda bunları bırakmam gerekmeyecek

Aday No : UK17381

A. Faruk Baldız

Ankara Üni.

Elek. Eletro. Müh.

Hazırlık

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-02

Hukuk fakültesinde okuduğum için kitaplara ödediğim miktar biraz fazla. Kardeşim de lise son sınıfta ve haliyle onun da masrafları olmakta. Bir yandan kendimi geliştirmeyi istiyorum diğer yandan da ailemi fazla zora sokmak istemiyorum.

Kişisel gelişimimi bir nebze de olsa kendim sağlamak istiyorum.

Aday No : UK17496

Kübra Özcan

Dokuz Eylül Üni.

Hukuk

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-02

Kültür ve sanat etkinliklerinin çoğuna katılımın paralı olması dolayısıyla bunlardan en çok yararlanması gereken biz öğrencilerin yararlanamadığımızı göz önünde tutarsak bu girişiminiz için teşekkür ediyorum. Maddi gelirim bu etkinlikleri çoğu zaman karşılamadığı için ve yukarıda belirttiğim sebepten ötürü bu bursa başvurdum.

Aday No : UK17397

Ö. Deniz Sönmez

Hacettepe Üni.

Felsefe

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-02

İlk önce böyle bir proje yaptığınız için sonsuz teşekkürler! Dünyayı daha güzel bir yer yapan sizin gençlere heyecanla ve umutla bakan gözlerinizdir. Kitaplarda veya filmlerde onları yaşarken hissettiğim duyguları tanımlayabilmek muazzamken sizlerin bu duyguları yaşamaya destek vermeniz beni çok sevindirdi :) Ben bir spor bilimleri fakültesi öğrencisiyim. Ancak çocukluğumdan beri sanatla, edebiyatla iç içe büyüdüm. Öğrenme , okuma ,izleme arzularımı hiç mi hiç kaybetmedim. Bunları bana destek olarak yaşatırsanız çok çok mutlu olurum.. Teşekkürler diliyorum.

Aday No : UK17386

Candan Akgül

Celal Bayar Üni.

Spor Yöneticiliği

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 4 Ay - 5.SEB-03

 

Şehrimizdeki çoğu etkinliğe gitmek isteyip, ayırabildiğim bütçenin yeterli olmaması sebebiyle gidemiyorum. Bu yüzden bu bursa başvuruyorum. Bu platformda öğrencilere böyle imkanlar tanıdığınız için teşekkür ederim.

Aday No : UK17405

Sena Aydoğan

Selçuk Üni.

Veterinerlik

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

 

Şehrimizdeki çoğu etkinliğe gitmek isteyip, ayırabildiğim bütçenin yeterli olmaması sebebiyle gidemiyorum. Bu yüzden bu bursa başvuruyorum. Bu platformda öğrencilere böyle imkanlar tanıdığınız için teşekkür ederim.

Aday No : UK17398

İpek Akgün

Hacettepe Üni.

Elek. Elektro. Müh.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-02

İnsan isterse her şeye vakit ve imkan bulabiliyor ama önce bahanesi olmalı insanın. Kültür ve sanatta kendini geliştirmeyi isteyen birisi için her ay gelen bilet ve kitap kadar güzel bir bahane olamaz kesinlikle. Kitap okumayışımızı derslerin sınavların yoğunluğunu,e bir de öğrenciyiz biletler, kitaplar pahalı diye bahane ederek kapatmaya çalışan bizler için okumayı düzenli hale getirecek harika bir bahane bu burs. Doktor olmak insanların hastalıklarına çare bulmak kadar onların halinden de anlamak aslında. Ve insan başka hayatları düşünceleri okudukça onu anlamaya başlar. Ne kadar okursak o kadar kazanacağız.

Aday No : UK17417

Latifenur Keşlioğlu

Gaziantep Üni.

Tıp

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-03

İzmir'de yeni bir tıp öğrencisi olarak bulduğum her vakitte kendimi geliştirmek için bir şeyler yapmak istiyorum, tıp öğrencisi kitap okumaz, sinema-tiyatroya gitmez, onu yapmaz bunu yapmaz sözlerinin üstüne kocaman bir çarpı atıp gençliğini doya doya yaşamış, buna rağmen derslerini aksatmamış, kitaplardan alabileceği her şeyi almış bir doktor olmak istiyorum. Buna yardımın çok büyük olacak BursKumbaravan :)))

Aday No : UK17418

Pınar Marangoz

Dokuz Eylül Üni.

Tıp

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-01

 

 

Kitap okumak en büyük hobim fakat bir öğrenci için sürekli olarak kitap almak bütçeyi sarsan bir şey.

Bu burs hem okuduğum kitap sayısını arttıracak hem de diğer aktivitelere bütçe ayırmamı kolaylaştıracaktır.

Aday No : UK17426

S. Emre Işıldaklı

Yıldız Tek. Üni.

Elek. Haber. Müh.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

Geri ödemeli krediyle; devlet tiyatrolarını, çeşitli kurumların sinemalarda ilk seanslara yaptığı indirimleri,en alt kategori konser biletlerini ve sahafları kovalamanın yanında bu bursun bana özel tiyatrolar,alt yazılı akşam seansı filmler,sanatçıyı görmeli konserler ve kalın kitaplar getirmesini umuyorum. Bölümümün de gerektirdiği kültür sanat birikimine, entelektüel kişiliğe sahip olmak için bir adım.

Aday No : UK17427

Şeyma Altın

Karade. Tek. Üni.

Mimarlık

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-02

 

Niyetim gidemediğim içimde uhde kalan filmlerin yerine yeni yeni filmlere gidebilmek ve kitaplığımdaki kitapların sayısını arttırmak.

Aday No : UK17437

Emine Kanak

Gaziosmanpaşa Üni.

İktisat

Y. Lisans

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-01

 

Kültür ve sanat insanları birbirine yakınlaştıran iki önemli olgu. Sanatın her kolu değerli ve kültürümüzle biz birer bütünüz.

Ruhumun gelişmesine katkı da bulunması ve bu sayede yararlı bir birey olabilmek umuduyla bu nacizade bursu istiyorum.

Aday No : UK17320

Ece Bayat

Fırat Üni.

Ebelik

4.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 4 Ay - 5.SEB-01

 

Maddi durumum çok iyi değil ve böyle etkinliklerde yer almak bilgi edinmek istiyorum. Kitap okumayı çok seviyorum ama yemeğimi zor karşılıyorum zaten kitaba sürekli verecek param olmuyor.

Bu çok güzel bir burs inşallah çıkar :)

Aday No : UK17441

B. Aybike Argun

Celal Bayar Üni.

Fizyoter. Rehabil.

4.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 4 Ay - 5.SEB-01

Her ne kadar durumumuz çok kötü olmasa da çok istememe rağmen konser veya tiyatrolara gidemiyorum. (Şimdiye kadar okulda olanlar hariç ne konsere ne de tiyatroya gittim.) Ayrıca bir Edebiyat öğrencisi olarak olabildiğince kitaba ihtiyacım var ve zaten bir dönem için bir sürü kitap almam gerekiyor ve biraz sıkıntı yaratabiliyor bu. Bu nedenle en azından kitap bursu çok yardımcı olacaktır bana. Hem bölümüm için hem de kendi gelişimim için.

Aday No : UK17431

Hilal Sönmez

İstanbul Üni.

Amerikan Dili Ede.

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-02

Merhaba, Hiçbir zaman kitap satın alma gibi bir alışkanlığım olmadı -alışkanlık olarak bahsetmem doğru değil, kitap satın aldığımı hatırlamıyorum- ama her zaman kütüphaneden edindiğim ya da bir arkadaşımın hediye ettiği bir kitabım vardı. Kendimi fark ettiğimden beri okuyorum, hep okudum. Bu benim için bir yaşam şekli artık. Neden burada olduğuma gelince... Böyle bir oluşumu keşfedince gerçekten mutlu olduğumu söyleyebilirim, istemsizce gülümsedim hatta. Ve sadece aranızda olmak istedim, şu an bu yüzden bu burs başvurusunu yapıyorum. Yukarıda da herhangi bir şekilde edindiğim okuyacak bir kitabım olduğundan bahsettim zaten, bu bursa diğerlerinden daha çok ihtiyacım yok. Fakat gerçekten ihtiyacı olan insanlara ulaşmanızı isterim, bunu tercih ediyorum. Bursun bana çıkma ihtimali hakkında da; bursu alırsam okuduğum kitapları buraya geri kazandırarak başka insanlara ulaştırmak isterim, bir nevi bir kitabın arkadaşlar arasında dolaşması gibi. Gerçekten heyecanlandım, teşekkür ederim.

Aday No : UK17445

A. Osman Aydın

A. İzzet Baysal Üni.

Fizyoter. Rehabil.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 4 Ay - 5.SEB-03

 

Kitap okumayı sevmekle birlikte alabilme imkanım az bu nedenle kendi bakış açımı geliştirmek kültürel etkileşimimi arttırmak amacıyla daha fazla kitap okumanın bana getirisinin olacağını düşünmekteyim

Aday No : UK17448

Nur Sima Aktaş

R. T. Erdoğan Üni.

PDR

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-03

Kültür ve sanat ülkemizde eksik kalan ve maddi yetersizliklerden dolayı da eksikliğini gideremediğimiz bir alan. Maalesef ki çok az kuruluş sizlerin sunduğu bu burs imkanını bizlere verebilmekte. Bursiyer olarak seçilmesem bile kültür ve sanat projelerinin destekçisiyim! Umuyorum ki bu tip projelerle Ulu Önder Atatürk'ün o hep güvendiği ve cumhuriyeti emanet ettiği çağdaş, akılcı, ahlaklı, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür gençlik olabiliriz.

Aday No : UK17439

Gökçen Kılıç

Gazi Üni.

Hukuk

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

 

Edebiyatı ve tiyatroyu seviyorum.

Yerleşik olarak Kırklareli'nde yaşadığım için biletlere ulaşmak bir zor ve hayli maddi güç oluyor. Bu noktada yapmış olduğunuz iyilik hareketinden faydalanmak istiyorum. Teşekkürler..

Aday No : UK17463

Erencan Çekiç

Kırklareli Üni.

Turizm İşletmeci.

Yüksek Lisans

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-03

 

Bu projede emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bu projeyi günümüz Türkiye'sinde en gerekli yardımlaşma çalışması olarak görüyorum. Umarım bir gün hayalimi gerçekleştirirsem benim de adımlarım bu yönde olacak.

Aday No : UK17527

Elvan Korkut

Erciyes Üni.

Halkla İlişkiler Tan.

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-02

 

 

Maddi imkansızlığın yarattığı dezavantaj ı sizlerin aracılığı ile yenip kendimi daha fazla geliştirmek istiyorum

Aday No : UK17501

Turgut Dinler

Erzincan Üni.

Sınıf Öğretmenliği

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-03

 

 

Üniversite hayatım devam ederken sosyal olarak kendimi geliştirmek ve genel kültür seviyemi arttırmak ve daha çok kitapla kavuşmak için bu bursu istiyorum.

Aday No : UK17467

Aysu Hocaoğlu

Dokuz Eylül Üni.

Ekonometri

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-03

 

 

Umarım bana ve gerçek kültür ve sanat sever insanlara çıkar :)

Aday No : UK17517

İlknur Atıcı

Marmara Üni.

İç Mimarlık

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-01

Öncelikle böyle bir proje başlattığınız için sizleri tebrik ederim. Günümüz şartlarında öğrencinin sadece kuru diplomadan ibaret olmayıp çok fonksiyonlu bir hal alması gerekmektedir. Öğrenciyi ezber kalıplardan çıkarıp kısacası öğrenciyi ruhen besleyecek ve fikri yönünü geliştirecek olan kitaplar, tiyatrolar vb. şeylerdir. Fakat ne yazık ki bu süreç külfetli bir hal almaktadır. Böyle bir durumda daha önce de olduğu gibi UniKumbaravan öğrencinin yanında olduğunu- bursiyer adaylarını ve burs verenleri birleştirerek- göstermiştir. Yaşasın Kültür ve Sanat, Yaşasın Üniversiteli!

Aday No : UK17505

Süleyman Çelik

Hacettepe Üni.

Türk Dili Edeb.

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 5.SEB-01

 

Sinema ve sanata karşı özel bir ilgim var. Bunlarla uğraşırken çok zevk alıyorum. Bu burslardan birini almak benim için çok değerli olacak.

Aday No : UK17549

Atakay Aydın

Kırklareli Üni.

İnşaat Mühendis.

4.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

 

Kültür sanat hayranlığımı sizin vesilenizle doyum noktasına ulaştırmak istiyorum. Umarım bursunuzu ben kazanırım. Kitap çekilişinde çok şanslıydım inanıyorum bu sefer de şans yüzüme gülecek. Gençlere bu imkanları sağladığınız için size minnettarız,iyi ki varsınız !

Aday No : UK17531

Merve Ateş

Dokuz Eylül Üni.

Hukuk

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 5.SEB-01

7.Sanat Sinema Bursu Adayları

B. Ece Korkmaz

Dokuz Eylül Üni.

Sağlık Bilimleri Ens.

Tezli, Y.Lisans

 

 

Yüksek lisans öğrencisiyim ve iş bulamadığım için çalışamıyorum. Başvurduğum burslardan herhangi biri çıkarsa çok minnettar olacağım, şimdiden teşekkür ederim.

Aday No : UK17021

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-01

Serkan Baran

Dokuz Eylül Üni.

Hemşirelik

2.Sınıf

Aday No : UK17015

 

Sinemayı oldukça seven biriyim.

Vizyonda yeni film bırakmadığım zamanlar olmuştu memleketim Mardin'de. Ama bu geçen eğitim dönemimde hiç de öyle olmadı. Belli başlı birkaç filme yalnız gidebildim. Bursun çıkması beni yüceltecektir. Herkese kolay gelsin, burs verenlere teşekkürler derya deniz..

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-01

İnsan kendini nasıl geliştirir? sorusuna kendi ilgi alanlarım çerçevesinde verebileceğim cevaplardan biriside tabi ki kültür ve sanat ile olan ilişkisidir,

-ki mutluluğun, huzurun ve heyecanın bir diğer yoludur. Ben de hedeflerimi yerine getirebilmek ve karşıma çıkan zorlukların üstesinden gelebilmek için kültür ve sanatı daima arkamda duran sağlam bir kale yapmak istiyorum. Bu sebepten, #kültürsanatbursu sayesinde edineceğim tecrübelerin, hayat boyu bana yol gösterip destek olacağına inanıyor teşekkür ediyorum.

Aday No : UK17023

Musa Karpuz

Çukurova Üni.

Elek. Elektro. Müh.

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-01

Mustafa Türker

Ege Üniversitesi

Elek. Elektro. Müh.

Hazırlık

Aday No : UK17020

 

Merhaba Kumbaravan ailesi belki beni hatırlarsınız İzmir'de öğrenciler için bilet bulmaya çalışmıştım ama ret cevabı aldım birçok yerden ama Kumbaravan ailesinin ne zaman yardıma ihtiyacı olursa tekrar yardıma koşabilirim . Kendim de bir sinema ve konser tutkunu olarak bu burslardan yararlanmak isterim o yüzden başvuruyorum hemen :) , Tekrar böyle şeylere ön ayak olduğunuz için tebrik ederim ve çalışmalarınızı her zaman desteklediğimi bilmenizi isterim

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 7.SSB-01

Reyhan Güngören

 Ankara Üni.

Sağlık Yönetimi

2.Sınıf

Aday No : UK17027

 

 

 

Sinema biletleri ve konserler pahalı olduğu için gidemiyorum. Sosyal etkinliklere katılmak istiyorum.

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-03

Semih Çiftçi

 Anadolu Üni.

Lojistik

2.Sınıf

Aday No : UK17028

 

Sanat aşığı biri olarak sinemaya gitmeyi veya kitap okumayı çok seviyorum ama aynı anda hem okuyorum hem de çalışıyorum aileme destek olmak zorundayım ve sinemaya ya da kitap almaya bütçe ayıramıyorum ne yazık ki, eğer buradan bir burs alabilirsem çok mutlu olurum olmazsa da canınız sağ olsun sizi seviyorum :)

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 7.SSB-01

 

 

Gençler için yapılan bu güzel girişimcilik için öncelikle teşekkür ediyorum.

İhtiyacım olduğu için başvuruyorum.

Aday No : UK17005

İrem Mutlu

Sakarya Üni.

Ebelik

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-03

Baki Tuna

Erciyes Üni.

İnşaat

1.Sınıf

Aday No : UK17029

 

 

 

Okurken sosyal olarak kendimi geliştirmek ve genel kültür seviyemi artırmak için bu bursu istiyorum

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-01

Elif Çelebi

Anadolu Üni.

Baskı Sanatları

1.Sınıf

Aday No : UK17004

 

Sanatın bütün dallarını çok seviyorum. Güzel sanatlar öğrencisi olarak bu etkinlikler için bütçe ayırabilmem çok zor. Eğer burs çıkarsa benim için anlamı çok büyük olacak. Her şey için teşekkürler Kumbaravan!

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-02

 

 

Öğrenci olduğum için sinema ve kitaplara yeteri kadar bütçe ayıramıyorum aldığım kitapları benim gibi ihtiyaç sahiplerine de okuduktan sonra ulaştıracağım.

Gizem Gerez

Gazi Üniversitesi

Diş Hekimliği

1.Sınıf

Aday No : UK17034

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 7.SSB-03

 

Annemle babam ayrı oldukları için ve geçimimizi sadece annem sağladığı için maddi olarak zorlanıyoruz ve insanın kendini geliştirmesi gerektiğine inanıyorum o yüzden bu bursu görünce başvurmak istedim.

Aday No : UK17014

Gizem Çaylak

İstanbul Üni.

Tıp

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7. SSB-01

 

Sanatın ve edebiyatın özellikle şu dönemde sadece küçük bir kesim tarafından önemsendiği ve yaşandığı bir an da daha sıkı tutunmak ve sarılmak ve bunu sizin de katkınız sayesinde yapmak:)

Aday No : UK17211

Aylin Mengüverdi

Anadolu Üni.

İktisat

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 4 Ay - 7.SSB-03

Merhabalar öncelikle bu yaptığınız iş gerçekten üniversite öğrencilerine yönelik gördüğüm en güzel işlerden birisi. Benim bu bursu almak istememdeki amacım tıp fakültesi masraflı bir bölüm ve kültür sanata ayırmak istediğim parayı ders notlarına ve kitaplarına harcamak zorunda kalıyorum. Kültür sanatın benim için lüks değil temel ihtiyaçlarımdan olması gerektiğini düşünüyorum ve temel ihtiyaçlarımı karşılamak istiyorum. Tiyatro, sinema ve müziğe gerçekten ilgim var. Doktor olarak mezun olduğumda 'üniversitede birçok etkinliğe katıldım bir sürü kitap okudum' demek istiyorum. Kısacası mezun olduğumda tek özelliğimin doktor olmak olmasını istemiyorum dolu bir insan olmak istiyorum. Ben de mezun olup kendi paramı kazandığımda burs vermek planlıyorum. Hatta bunu bir söz olarak kabul edebilirsiniz. Mezun olunca ben de ünikumbaravan aracılığıyla öğrencilere kültür sanat bursu vereceğim.

Ayşenur Durmuş

Yıldırım Byzt. Üni.

Tıp

1.Sınıf

Aday No : UK17282

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 7.SSB-03

 

Okuduğum bölüm sanatla ve gelişen güncel hayatta çok ilişki ancak masraflı, bu yüzden sanatsal aktivitelere ancak ücretsiz olarak denk geldiğimde katılabiliyorum. Sanat ve kültürel her aktiviteden zevk alıyor kendime bir şeyler katıyorum. Bu burs benim için çok değerli. Teşekkürler.

Aday No : UK17409

Rabiye Abanoz

Yıldız Teknik Üni.

Şehir ve Bölge Pln.

4.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-02

 

Sinemaya ve konsere çok fazla imkanım olmadığı için başvurdum.

Aday No : UK17267

Onur Emir

Uludağ Üni.

Makine

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-02

 

Okuduğum bölüm sanatla ve gelişen güncel hayatta çok ilişki ancak masraflı, bu yüzden sanatsal aktivitelere ancak ücretsiz olarak denk geldiğimde katılabiliyorum. Sanat ve kültürel her aktiviteden zevk alıyor kendime bir şeyler katıyorum. Bu burs benim için çok değerli. Teşekkürler.

Aday No : UK17442

M. Ceren Arslan

Dokuz Eylül Üni.

Film Tas. ve Yaz.

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 7.SSB-01

 

Maddi imkanları yetersiz öğrencileri kitap,

sinema, tiyatro ile buluşturmanız taktire şayan.

Aday No : UK17503

Azad Çağala

Erzincan Üni.

Sınıf Öğretmenliği

3.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 7.SSB-02

 

Film izlemeyi sinemayı çok seviyorum

 daha fazla filme gitmek istiyorum ve okumayı çok sevdiğim için sosyoloji seçtim bu burs sayesinde daha rahat kitaba ulaşma şansım olacak

Aday No : UK17429

Büşra Bahçe

İzmir Kat.Çel. Üni.

Sosyoloji

2.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 7.SSB-01

 

Çok güzel düşünmüşsünüz gençlere yönelik güzel bir burs olmuş . Burs illa para değildir kültürleşmek ve sosyalleşmek adına çok iyi olmuş. Gençlerin bu tür aktivitelere ihtiyacı var bu yüzden iyi birisin ünikumbaravan :)

Aday No : UK17432

Şeyma Bahçe

Akdeniz Üni.

Sosyoloji

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 7.SSB-01

 

Amacım sayenizde sanat ve kültürel alanda kendimi geliştirmektir.

Aday No : UK17425

Nahide Süyür

M.Akif Ersoy Üni.

Mat. Öğretmenliği

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-02

Sinemaya gitmeyi çok seven ve film izlemekten vazgeçemeyen biri olarak bulunduğum ilde bilet fiyatlarının normalin üstünde olması ve arkadaşım sayesinde duyduğum bu bursun diğer harcamalarım içinde ufak gibi gözükse de bir katkısı olacağını düşündüğüm için başvurdum.

Ayrıca böyle bir faaliyette bulunduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Aday No : UK17507

Tuğba Tunç

Kocaeli Üni.

Hukuk

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-01

Gelecek nesillerin öğretmen adayı olarak;

kültür , sanat vb. alanlarda farkındalığımın artacağını düşünüyorum. Hedefim temel eğitimden eğitilip, öğretilmeye başlanan çocukların her yönden iletişim, spor, sanat vb. bir alana yönelip diğer alanlarda deneyimlerinin olduğu anaokulu projesi tasarlayıp , kuruculuğunu üstlenmek. Çocuklarımızı yani yarınlarımızı desteklemek

Aday No : UK17475

İrem Kalan

Pamukkale Üni.

Okul Öncesi Öğt.

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-03

 

Bulunduğum yer küçük bir yer ve maalesef herkesin hayalindeki o bol kültürel etkinlikleri olan yerlerden değil. O yüzden sinema ve tiyatro en büyük alternatifler. Birçok tiyatro gösterisi ücretsiz ama sinemalar benim maddi durumum açısından sık kullanılabilecek bir seçenek değil. O yüzden başvurdum.

Aday No : UK17529

Gülsüm Dilli

A. İzzet Baysal Üni.

Tıp

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-02

Bölümüm dolayısıyla kitaplardan dolayı sinema ve tiyatroya yeterli ilgiyi ayıramıyorum. Uzun süredir oyunculuk merakı vardı içimde fakat bu konuda bir girişimde bulunamadım. Şu anlık izlemekle yetiniyorum. Film,dizi,tiyatro izlemeyi çok severim fakat bunu düzenli bir şekilde yapmak için bu bursa başvurmaya karar verdim. Ekonomik olarak çok sıkıntılı birisi değilim fakat alacağım bursu tamamen kendimi geliştirmeye yönelik kullanacağımdan şüpheniz olmasın. Saygılarımla...

Aday No : UK17521

Tuğçe Kartal

Marmara Üni.

Hukuk

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 12 Ay - 7.SSB-01

Küçüklüğümden bu yana tiyatroya olan sevgim, sinemaya olan merakım hiç değişmedi. Kitap okumak ve yazı yazmak da onların peşinden benimle geldi. Bu yıl İstanbul Üniversitesinde başlamış olduğum Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde okurken vizyonu yakından takip etmek, aynı zamanda da tiyatrolara gitmek istiyorum, son derece masraflı olan öğrencilik hayatıma aslında benim için tam manasıyla ihtiyaç olan sanatı ve getirilerini bu burs ile sağlamış olacağım. İzlemem gereken çok fazla yeni oyun ve film olduğuna inanıyor, ne yazık ki hepsini imkanlarım sebebi ile takip edemiyorum. Sizlerden kabul geldiği takdirde, son derece büyük bir mutluluk yaşayacağım çünkü bir insanın sevdiği yerin havasını soluması ona verilecek en büyük mutluluktur diye düşünüyorum. Daha fazla bilet, daha çok kitap benim için en büyük mutluluktur. Sevgilerimle!..

Aday No : UK17537

Pelin Yavuz

İstanbul Üni.

Radyo TV Sinema

1.Sınıf

İhtiyacı olan #KültürSanatBursu - 8 Ay - 7.SSB-01

E-Bültene abone olun, tüm faaliyetlerimizden haberdar olun!

Gönderiliyor...

Hata oluştu..

İlgileniyoruz..

Gönderildi   : )